Bądź mistrzem swojego życia

Naucz się zarządzać i prowadzić tak swoje życie aby w pełni wykorzystać swój osobisty potencjał i Tworzyć takie życie o jakim marzysz a nie oddawać je w ręce losu. Prawidłowa komunikacja, kontrola nad własnymi emocjami, wpływanie na otaczającą Cię rzeczywistość,  konstruktywne, twórcze myślenie , zaplanowane i zrealizowane cele, wysokie poczucie własnej wartości i, silna osobowość - to wszystko przy odrobinie pracy i samodyscypliny może  być Twoje i zależy tylko od jednej umiejętności! TYLKO....?!  Tak, bo tylko a w zasadzie AŻ ta jedna rzecz wpływa na całokształt Twojego życia - To Twój umysł!  Teraz nauczysz się pełnej "obsługi" tego wspaniałego cudu! Zapraszam Cię do niezapomnianej podróży w głąb siebie, poddania się energetyzującej przygodzie przekraczania własnych możliwości.

"Kiedy jesteś gotowy przychodzi mistrz"

Zapewne nie raz już słyszałeś to stwierdzenie w takiej, czy innej formie. Zastanów się, więc proszę przez chwilę, dlaczego właśnie teraz, w tej chwili, spośród tysięcy stron WWW, setek ofert szkoleniowych, dziesiątek różnych zajęć, na które właśnie w tej chwili mógłbyś przeznaczyć swój czas, zdecydowałeś się zostać na tej stronie i dowiedzieć więcej o warsztatach "Umysł w kreacji MISTRZOSTWA swojego życia"?

Głęboko wierzymy, że za takim Twoim działaniem stoi fakt, iż w głębi serca czujesz, że właśnie TERAZ jest ten moment, że właśnie TERAZ jest Twój czas - czas, aby zostać Mistrzem swojego życia!

To bardzo ważne pytanie i aby na nie odpowiedzieć podzielę się teraz z Tobą naszą inspiracją do przygotowania i uruchomienia warsztatów o tak odważnej tematyce - niesamowite osiągnięcia, za którymi stoją niesamowici ludzie!

"Umysł w kreacji mistrzostwa sportowego i artystycznego" - to warsztaty, od których wszystko się zaczęło. Wśród ich absolwentów znajdziesz między innymi Mistrzynię Polski Młodych Jeźdźców Julię Zawadę, a także aktorów, malarzy czy sportowców.

Pytając ich o opinię często słyszeliśmy - "Poznane na tych warsztatach narzędzia i techniki pozwoliły mi zacząć unosić się nad ziemią i świadomie dążyć do mistrzostwa w moim życiu".

Słuchając jakże inspirujących, wręcz niesamowitych, pełnych entuzjazmu relacji dotyczących osiąganych przez uczestników rezultatów, odpowiedź stała się jasna - każdy z nas może zostać mistrzem swojego życia! Każdy z nas może znaleźć i pielęgnować w swoim życiu coś, co prawdziwie kocha!

Poniżej krótki przedsmak tego, co czeka Cię inwestując w te warsztaty, inwestując w swoją przyszłość:

  • Nauczysz się prawidłowo definiować, czym dla Ciebie jest ?Mistrzostwo swojego życia?? Dowiesz się, co dzieli Ciebie od osiągnięcia Mistrzostwa w obszarze , który wybrałeś?
  • Nauczysz się identyfikować wartości, którymi kierowali się Twoi Mistrzowie, abyś również Ty mógł poznać drogę na szczyt.
  • Zdobędziesz najcenniejszą w życiu kompetencję świadomego kreowania pozytywnego, budującego dialogu wewnętrznego.
  • Nabędziesz cenną umiejętność przewidywania zachowań ludzi z Twojego otoczenia.
  • Poznasz i zrozumiesz różnicę pomiędzy różnymi perspektywami postrzegania czasu oraz nauczysz się budować optymalną dla ciebie mieszankę tychże perspektyw.
  • Nauczysz się identyfikować blokujące Ciebie zdarzenia z przeszłości, zdarzenia, które obecnie postrzegasz, jako negatywne. Co jeszcze ważniejsze ? poznasz niezwykle silne techniki psychologiczne, które pozwolą Tobie świadomie przeprogramować te zdarzenia na wartościową naukę na przyszłość.
  • Nauczysz się inaczej postrzegać otaczający Ciebie świat ? zarówno materii ożywionej, jak i nieożywionej.
  • Poznasz i nauczysz się praktycznie korzystać, z ponad 20 autorskich, zaawansowanych technik psychologicznych, które odmienią Twoje życie i pozwolą utorować drogę do Mistrzostwa.

BĄDŹ MISTRZEM SWOJEGO ŻYCIA!
Do zobaczenia!:)

Czas trwania:  4 dni

© 2023 - Wegener's Method

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.