Wykreuj swój idealny związek 

Jest tyle pięknych wierszy o miłości, fantastycznych książek i cudownych filmów, nawet w bajkach jest przecież książę i księżniczka, którzy żyli długo i szczęśliwie. A jak jest u Ciebie? Masz swoją drugą połowę, z która budujesz swoje szczęście, a może dopiero szukasz? Czy wiesz, że możesz samodzielnie wykreować takiego partnera, jakiego szukasz? Zatem czy poczułeś, że jesteś gotowy zrobić w swoim życiu osobistym kolejny krok? W takim razie zrealizuj wyznaczony cel, odkryj w sobie nowe pokłady siły i dowiedz się jak za pomocą precyzyjnych autorskich narzędzi wykreować fantastyczny związek!

Twój idealny partner/partnerka - osoba, która będzie Ci towarzyszyć przez całe życie. Szukasz go, czekasz, ale tak naprawdę - jaki ma być? Wiele osób kończy związki i zaczyna od nowa, po pewnym czasie odkrywając, że powtarza się wzorzec poprzedni, a przecież były już bogatsze o doświadczenie. Wiele osób szuka, przebiera, próbuje i kończy kolejne związki zanim jeszcze puściły pąki. Jak to możliwe, że mimo obserwacji, przemyśleń i wyciąganych wniosków, kolejne próby nie powodzą się? Twój umysł jest KLUCZEM do znalezienia tej drugiej połówki. Umiejętność odnalezienia w sobie podświadomych wzorców, które poza Twoją kontrolą kierują Cię w ramiona nieodpowiedniej osoby, zapanowanie nad nimi oraz precyzyjne określenie oczekiwań, wymagają pracy i narzędzi, dzięki którym pewnego dnia usłyszysz KOCHAM CIĘ z ust kogoś, kto będzie to powtarzał codziennie przez całe lata.

Rewelacyjna SKUTECZNOŚĆ technik wizualizacyjnych w kreowaniu własnego życia została potwierdzona naukowo i zweryfikowana przez ludzi sukcesu w tak wielu przypadkach, że nie pozostawia cienia wątpliwości. Jeśli historia Twoich związków nie układa się tak, jak to sobie wymarzyłeś, bądz nie masz przy sobie jeszcze tej drugiej połowy to znaczy, że nadszedł czas, aby poszukać prawdziwych, podświadomych źródeł tego stanu rzeczy i efektywnie je oczyścić.

Proponowana METODA opiera się właśnie na pracy z podświadomością. Nauczysz się, jak wykorzystać POTĘGĘ swojej wyobraźni do aktywacji zdrowych, silnych mechanizmów wewnętrznych. One są w każdym z nas, nauczymy Cię, jak do nich dotrzeć. Jeśli tylko wykażesz chęć, pilność, systematyczność - SUKCES gwarantowany!

Program:

  1. Wprowadzenie do metody - rola procesów psychicznych i psychologicznych w kreowaniu idealnego związku.
  2. Koncepcja idealnego związku - znaczenie właściwie ustanowionej definicji; jego wzajemne powiązania z innymi aspektami życia.
  3. Poznanie własnej roli w wyborze życiowego partnera - poznasz czynniki, które kształtowały Twoje poglądy oraz ich wpływ na jakość i styl Twojego życia uczuciowego.
  4. Określenie siebie w związku - zrozumiesz, w jaki sposób ustanawiasz swoją pozycję w związku i jak ważna jest w tym procesie Twoja rola; dowiesz się, jak właściwie i z maksymalną korzyścią dla siebie odczytywać swoje potrzeby na tym polu i poznasz możliwości ich realizacji.
  5. Zasady tworzenia mentalności usposabiającej do tworzenia idealnego związku - dowiesz się, do czego predestynuje Cię Twoja mentalność; do tworzenia jakiego typu związków masz tendencję; poznasz sposoby jej zmiany tak, aby prowadziła Cię we właściwym kierunku.
  6. Psychologiczne narzędzia - poznasz autorskie techniki psychologiczne będące narzędziami, przy pomocy których możesz znaleźć idealnego partnera, z którym stworzysz w pełni Cię satysfakcjonujący związek.

Czas trwania:  2 dni

© 2023 - Wegener's Method

Ważne: Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.